2016/06/12

Galdaramiño igoera 2016: Aitziber Urkiola eta Jokin Muñoz txapeldun!

VIII. Galdaramiño igoera 2016

 VIII Galdaramiño igoera 2016: lehen 3 sailkatuak Ilordotik igarotzen




https://goo.gl/photos/AkQJtWdBRaM6nKN5A
Jokin Muñoz txapelduna albarekin helmugaratzen.
Zorionak Jokin!

 Ana Diez eta Itxaso Erretrohelmugaratzen
Zorionak txapeldunak! 

Aurreko edizioak 

Galdaramiño igoera 2016 - sailkapena:
Galdaramiño / Azkonabitza / Ilordo / Helmugako denborak:
Zb- Galda / Azkona / Ilordo /Helmuga  Izen abizena ( adina ) herria
01- 26:20 / 42:40 / 58:35 / 1:25:10  Jokin Muñoz ( 27 ) Mendaro
02- 26:16 / 42:35 / 58:35 / 1:26:13  Sergio Garcia ( 25 ) Oñati
03- 26:15 / 42:30 / 58:35 / 1:26:26  Rubén Arrizabalaga ( 38 ) Mutriku
04- 26:25 / 43:05 / 59:50 / 1:29:37  Igor Fernandez ( 37 ) Eibar
05- 28:10 / 45:20 / 1:02:10 / 1:31:09  Pablo Diaz ( 27 ) Eibar
06- 27:30 / 44:40 / 1:01:20 / 1:32:00  Enrique Guruceta ( 34 ) Eibar
07- 28:10 / 45:05 / 1:02:50 / 1:32:26  Kepa Varela ( 31 ) Eibar
08- 28:50 / 46:40 / 1:04:30 / 1:34:11  Javier Murcia ( 37 ) Eibar
09- 28:25 / 45:40 / 1:02:54 / 1:34:26  Liher Prieto ( 37 ) Eibar
10- 28:30 / 46:10 / 1:03:18 / 1:34:41  Iñigo Trokaola ( 40 ) Eibar
11- 29:15 / 46:52 / 1:04:30 / 1:35:06  Mikel Laskurain ( 44 ) Eibar
12- 27:00 / 44:45 / 1:04:30 / 1:36:18  Igor Atxa ( 37 ) Eibar
13- 28:55 / 46:45 / 1:06:30 / 1:37:17  Jon Illarramendi ( 50 ) Eibar
14- 29:10 / 46:50 / 1:04:57 / 1:37:37  Koldo Diaz ( 35 ) Etxebarri
15- 29:25 / 48:00 / 1:06:55 / 1:40:56  Julen Olaizola ( 26 ) Ermua
16- 29:25 / 47:47 / 1:05:45 / 1:41:05  Jose Lizundia ( 50 ) Eibar
17- 30:20 / 49:50 / 1:08:55 / 1:41:49  Iñigo Gisasola ( 44 ) Eibar
18- 28:40 / 46:55 / 1:08:45 / 1:42:00  Iñigo Doce ( 43 ) Ermua
19- 29:20 / 47:45 / 1:09:20 / 1:42:10  Aitziber Urkiola ( 25 ) Eibar
20- 29:20 / 47:42 / 1:09:40 / 1:42:34  Jose Luis LLado ( 36 ) Eibar
21- 29:40 / 49:20 / 1:08:36 / 1:43:18  Xabier Arrieta ( 33 ) Eibar
22- 32:40 / 53:05 / 1:11:05 / 1:44:43  Julen Izarra ( 38 ) Zumaia
23- 29:00 / 47:00 / 1:09:40 / 1:45:00  Aitor Bilbao ( 20 ) Durango
24- 31:00 / 50:40 / 1:10:50 / 1:45:58  Iñaki Serrano ( 42 ) Eibar
25- 32:10 / 50:55 / 1:11:20 / 1:46:06  Gorka Gallastegi ( 40 ) Eibar
26- 32:40 / 51:45 / 1:11:50 / 1:47:24  Iñaki Arosa ( 48 ) Eibar
27- 32:05 / 53:00 / 1:12:40 / 1:49:40  Mikel Totorika ( 36 ) Ermua
28- 33:55 / 54:50 / 1:14:15 / 1:50:47  Imanol Teresa ( 42 )  Eibar
29- 33:15 / 54:20 / 1:15:15 / 1:51:39  Miren Gallastegi ( 43 ) Eibar
30- 33:40 / 56:20 / 1:17:30 / 1:51:43  Alex Idigoras ( 36 ) Ermua
31- 35:10 / 57:00 / 1:17:30 / 1:53:41  Dani Pinilla ( 52 ) Berriz
32- 34:10 / 55:55 / 1:17:08 / 1:53:44  Ruben Isasmendi ( 26 ) Eibar
33- 35:35 / 56:50 / 1:17:08 / 1:54:02  Iker Torrientes ( 34 ) Abadiño
34- 33:40 / 55:45 / 1:17:30 / 1:56:39  Iñigo Rodriguez  ( 25 ) Eibar
35- 35:10 / 57:00 / 1:18:01 / 1:58:13  Jose Arribas ( 48 ) Eibar
36- 32:50 / 55:40 / 1:18:10 / 1:56:39  Enrique Cialceta ( 49 ) Eibar
37- 34:20 / 57:20 / 1:20:10 / 1:58:24  Igor Aldalur ( 36 ) Ispaster
38- 36:25 / 59:25 / 1:22:20 / 2:03:01  Javier Lamas ( 37 ) Ermua
39- 32:25 / 54:10 / 1:22:20 / 2:03:07  Gorka Mir ( 35 ) Elgoibar
40- 35:40 / 59:45 / 1:24:35 / 2:08:27  Iratxe Arrizabalaga ( 35 ) Elorrio
41- 36:30 / 1:00:50 / 1:26:10 / 2:09:02  Luis Ruiz ( 51 ) Durango
42- 38:15 / 1:01:50 / 1:32:20 / 2:16:41  Rafa Romero ( 61 ) Arrasate
43- 39:15 / 1:05:45 / 1:34:30 / 2:23:24  Saray Rodriguez ( 22 ) Eibar
44- 27:30 / 47:45 / 1:09:40 / 2:23:24  Fabian Castro ( 22 ) Eibar
45- 39:50 / 1:05:50 / 1:36:01 / 2:23:31  Ander Egurrola ( 25 ) Eibar
46- 41:50 / 1:10:00 / 1:37:05 / 2:24:20  Ana Diez ( 45 ) Eskoriatza
47- 42:00 / 1:10:10 / 1:37:05 / 2:24:20  Itxaso Erretro ( 45 ) Arrasate
48- Erretiratua Gorka Arana ( 36 ) Galdakao






























Galdaramiñoko argazkiak: Iraitz eta Felix Beitia








































































































Azkonabitzako argazkiak: Periko Iriondo















































































































Arraotz-eko argazkiak: Iraitz eta Felix Beitia
































































































































































Helmugako argazkiak: Iraitz Beitia
























































































































 Jokin Muñoz
Gizonezko 1. sailkatua

 Aitziber Urkiola
Emakumezko 1. sailkatua

Gizonezko 2. sailkatua

 Gizonezko 3. sailkatua

Miren Gallastegi
Emakumezko 2. sailkatua


 VIII. edizioko Galdaramiño igoera 2016ko txapeldunak!
Zorionak guztioi!



 Atzegiko Txolarte taldekoak;
sariak ematen jardun dutenak.
Mila esker Atzegi!

Iker, Juan Mari, Flori, Argi, Ana Kris eta Jose Luis,
Galdaramiñoko bolondresetariko batzuk.
Mila esker kuadrila!


http://atzegimendian.blogspot.com.es/2016/06/galdaramino-igoera-eibar-5-junio-2016.html